139312261624546244941514

مبانی نظری اقتصاد مقاومتی

در سال های اخیر  با افزایش  یافتن تحریم ها واژه ی  «اقتصاد مقاومتی» به ادبیات اقتصادی کشور اضافه شده است  و با توجه  به شرایط اقتصادی کشورمان مورد بحث قرار گرفته است.

واژه اقتصاد مقاومتی  را  اولین بار مقام معظم رهبری  در دیدار با کارآفرینان در سال 1389 مطرح فرمودند. رهبر معظم انقلاب «اقتصاد مقاومتی» را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی و برای نیاز اساسی کشور به کارآفرینی نیز دو دلیل «فشار اقتصادی دشمنان» و «آمادگی کشور برایی جهش» را معرفی نمودند

اقتصاد مقاومتی در همین مدت زمان کم، تعاریف متعددی در تمامی جنبه ها داشته است . با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر این متغیر به بخشی از عنوان اصلی  پایان نامه های دانشگاهی اضافه گردیده و مورد اهمیت تعداد زیادی از دانشجویان قرار گرفته است . در هر پایان نامه اصلی ترین بخش مربوط به ارائه مبانی نظری متغیرهای هر موضوع می باشد .نگارش فصل دوم (مبانی نظری) پایان نامه در تمامی رشته ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، در بخش مبانی نظری مفاهیم اصلی و بنیادی مربوط به پژوهش خود را مشخص نموده و با بهره‌گیری از آثار و نوشته‌های اندیشمندان و نویسندگان مختلف و حتماً با استناد و با رعایت نظمی معقول، به توصیف و تشریح این مفاهیم در چارچوب علمی می‌پردازید.

به همین دلیل تهیه و نگارش آن نیاز به  صرف وقت زیاد و کار بیشتری دارد. از این رو تیم پژوهشی بانک دانش آماده­ ارائه مبانی نظری اقتصاد مقاومتی به صورت کامل می باشد. شما دانشجویان عزیز می­ توانید جهت تهیه فایل کامل مبانی نظری اقتصاد مقاومتی با شماره 09903636079 تماس حاصل فرمایید و یا سفارش خود را در سایت ثبت کنید. در اسرع وقت سفارش شما بررسی خواهد شد .