فعالیت های موسسه بانک دانش در رشته تکنولوژی آموزشی

دپارتمان علوم تربیتی از بدو تاسیسی در تیم پژوهشی بانک دانش یکی از پر متقاضی ترین دپارتمانها بوده است. برای شناخت بهتر از اعضای این دپارتمان باید بگوییم که این اعضاء دارای مدرک دکتری از دانشگاه های سراسری در رشته های  مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، تحقیقات آموزشی برنامه ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت ، آموزش و بهسازي منابع انساني، تکنولوژی آموزشی، آموزش بزرگسالان و مدیریت آموزش عالی است.  از مهارت های اصلی این اعضا می توان به سابقه بالا در نگارش پایان نامه هایکارشناسی و کارشناسی ارشد  در رشته های مختلف علوم تربیتی اشاره کرد.

ارائه موضوعات جدید با مقالات بیس از پایگاه های معتبر، حمایت و  پشتیبانی مستمر از دانشجویان تا مرحله دفاع از پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ، حمایت از دانشجو تا تصویب موضوع پایان نامه و ارائه مشاوره های لازم، پاسخ گویی در فرآیند تدوین پایان نامه و یا پروپوزال، نگارش پروپوزال و پایان نامه بدون توسل به کپی پیست، استفاده از منابع انگلیسی جدید در نگارش پایان نامه، پروپوزال و ، حمایت مداوم از دانشجویان در فرآیند انجام پایان نامه، انجام کلیه اصلاحات تا مرحله تصویب پروپوزال، تایید پایان نامه از ویژگی های اصلی گروه علوم تربیتی می باشد.

دپارتمان علوم تربیتی با سر لوحه قراردادن جلب رضایت مشتریان آماده پاسخگویی سریع و ارائه مشاوره تخصصی به دانشجویان در کلیه رشته های علوم تربیتی است. در این دپارتمان خدماتی مانند: ارائه موضوعات جدید همراه  با مقالات بیس از پایگاه های علمی معتبر ،حمایت از دانشجویان تا تصویب نهایی پروپوزال، نگارش کلیه فصول پایان نامه، تعهد به انجام کلیه اصلاحات پروپوزال و پایان نامه تا مرحله دفاع، انجام تجزیه و  تحلیل های آماری فصل چهار پایان نامه ها ، تنظیم پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاه محل تحصیل و حمایت مستمر و پاسخگویی به تمام سؤالات و مشکلات  دانشجو تا مرحله دفاع  ارائه می شود.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره تماس 09903636079 تماس حاصل فرمائید و یا سفارش خود را در سایت ثبت کرده در اسرع وقت سفارش شما بررسی شده و نتیجه به شما عزیزان اعلام خواهد شد.